Prireikė savaitės, kad būtų sugautas brakonierius

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai, š. m. vasario 15 d. Žemaičių Naumiesčio miške (Šilutės rajonas) sekdami sniege paliktais pėdsakais, aptiko 6 kilpas, skirtas gaudyti kanopiniams žvėrims. Inspektoriai nuėmė kilpas ir tam, kad užtikrintų, jog žala gyvūnijai nebebūtų daroma, sudarė budėjimo planą bei nutarė sulaukti kilpų savininko. Lygiai 7 dienas pareigūnai pasikeisdami budėjo pasaloje.

Ir tik vasario 23-iąją, iš Pauparių kaimo vienkiemio išėjęs žmogus patraukė tiesiai prie paspęstų kilpų. Keiksnodamas, kad visos paspęstos kilpos yra nukritusios, ėmė jas spęsti iš naujo. Šio proceso metu vyriškis ir buvo sulaikytas.

Už šį šiurkštų medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pažeidimą gresia iki 4000 Lt administracinė bauda su įrankių bei priemonių konfiskavimu.

Šaltinis: www.klrd.am.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *