Pilietis tuštinasi žvėrių jaukinimo vietoje

Šį pilietį medžiotojų jaukyklų vaizdo kameros užfiksuoja jau ne pirmą kartą. Šis asmuo buvo užfiksuotas prieš savaitę, kaip keikdamas medžiotojus ketino nulaužti kuolą ant kurio buvo mineralinė druska skirta žvėrims laižyti. Tačiau pamatęs žvėrių stebėjimo kamerą greitai pasišalino.

Šį kartą, tas pats asmuo radęs šernų jaukinimo vietą, piktybiškai išsituštino norėdamas atbaidyti žvėris nuo šios vietos. Žmogaus išmatos atbaido žvėris ir po tokių veiksmų jie nesilankys šioje jaukykloje pora savaičių.

Tokie veiksmai papiktino medžiotojų bendruomenę. Kaip žinome medžiotojai moką mokesčius valstybei už teisę medžioti, o tokie piliečio veiksmai atbaido žvėris ir taip trukdo medžioklei. Lietuvoje turime sudėtingą situacija dėl afrikinio kiaulių maro ir tokie veiksmai dar labiau apsunkina jų medžioklę.

Miske.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

13 komentarų

 • Dabar pakabinsiu jaukykloje prie druskos ir „šikpopieriaus“ ritinėlį, kad šikniai turėtų kuo rūrą nusibraukti. Samanose ir mėlynojuose juk pilna erkių, skruzdėlių. O jei popierius nuo druskos įmirks – bus ir šalutinis efektas šikėjui.

 • Gerai sako,jog geriausias patiekalas lietuviui-kitas lietuvis,-gaila tokiu degradu saikiojanciu🤔

 • Dabar syksiu daug syksiu, kad zvereliu zudikai nezudytu prisijaukindami. Ar galima prisijaukinant zudyti? Aisku, kad tai nehumaniska. Medziotojai medzioja tykodami zverelius, o neprijaukindami. Oi syksiu, oi syksiu. I miska eisiu sotus, prisivalges, kad daug sudo nunesti i miska. Saunuolis tas sykejas, gera ideja dave.

  9
  4
 • Kaip taip galima mes mokam mokešius viska o mums kaip žinat dabar kiauliu maras tai kaip mus sulaukt šernu jei jis taip elgesi nu nx 😏

  4
  6
 • O medžiotojai nebijo buti patraukti del BDAR? Ar pakabino lentele kad teritorija stebima vaizdo kameromis?

  10
  3
 • Šio būrelio vyrai turi priversti šį „padarą“išvalyti aikštelę – liežuviu.

  15
  18
 • Gal šitas asmuo gyvūnų mylėtojas, ir jos atbaido žvėrelius nuo žūties.
  Nieko jis nepažeidžia.

  24
  12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *