Perdavė linkėjimus iš Aplinkos ministerijos

Neseniai buvau medžioklėje Suomijoje, kur jau ne pirmą kartą medžiojame baltauodegius elnius. Kaip visada medžioklė Suomijoje paliko tik gerus įspūdžius, žmonės geros nuotaikos, be jokių baimių, kad ką padarys ne taip. Žodžiu visi mėgaujasi medžioklės procesu.

Grįžinėjome namo puikios nuotaikos, tačiau įvažiavus į Lietuva sulaukiau įdomios žinutės iš vieno asmens, kurio ir buvo paprašyta perduoti man „linkėjimus“.

Atvirai pasakius likau nustebęs ir negalėjau patikėti, kad tokie dalykai gali vykti šiais laikais demokratinėje valstybėje.

Daugelis tikriausiai skaitėte mano straipsnį pavadinimu „Aplinkos ministerija praranda medžiotojų pasitikėjimą“. Šiame straipsnyje aš išdėsčiau savo pastebėjimus dėl aplinkos ministerijos darbo ir paraginau medžiotojus aktyviau atstovauti savo interesus.

Pasirodo, kad šiuo straipsniu aš įžeidžiau kai kuriuos aplinkos ministerijos klerkus, ko pasekoje buvo pasinaudota trečiu asmeniu ir bandyta man daryti spaudimą.

Žinučių turinys skambėjo įdomiai:
– Tu biški pristabdyk su savo straipsniais…
– Nelenk lazdos per prievarta…
– Perspėju Deivi, ant tavęs jau dantį griežia…
– 13d. kaip išėjo straipsnis gali būti lemtinga…

Nuoroda į susirašinėjimo ištrauką.

Aš puikiai žinau kas man perdavė „linkėjimus“, tačiau taip pat kol kas neįvardinsiu to asmens. Aš nelabai suprantu, jūs ten naujieji valstybės tarnautojai patekę į aplinkos ministeriją, visai su protu susipykote? Pamiršot ką ten veikti turite ir kieno interesus atstovauti? O gal apskritai kai kuriems iš jūsų ten ne vieta, nes kompetencijų ir supratimo kaip save turi vesti valstybės tarnautojas nėra…

Kaip matote, gerbiami kolegos medžiotojai, šiai dienai Lietuvoje bandoma apriboti žodžio laisvę, o ateityje žiūrėk sulauksime ir represijų.

Miske.lt
Deividas Staponkus

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

22 komentarai

 • Kad Mažeika yra savanaudis ir po..ui jam visi medžiotoju rupesčiai aš asmeniškai girdejau pokalbi kaip jis buvo užsibrėžes padidint mokesti už plotus dešimteriopai jo žodžiai (Mes esame išrinktuju kasta tegul praščiokai sėdi namie, o mums geresni plotai bus). Gerai kad p. Žemaitaitis Mažeikos nirams pasipriešino. Karoče manau jei visi busim samoningi čia aš kalbu ne tik apie medžiotojus, tai Karbauskininkai po rinkimu taps politiniais lavonais.

  5
  1
 • Kažkaip sunku suvokti, kad dar mintys kyla, tokius linkėjimus siųsti! Vietoje, to, kad darytų išvadas, pasistengtų bent skambią ” nieko nereiškiančią” deklaraciją išviešintų.
  ! Užsiima grasinimais, totalus psichinis pervargimas nuo ne pagal savo marškinius buvimo 🤔. Vat ir jauni, perspektyvūs, modernūs, politikai, o kaliošiukai ne tai, kad lenda iš po kostiumų, stačiai šviečia!

  12
 • Iš viso per vykusią akciją surengti 98 reidai, kurių metu patikrintos 122 transporto priemonės ir 108 medžiotojai visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Per atliktus reidus aplinkos apsaugos pareigūnai nustatė 18 medžioklės taisyklių pažeidimų, iš kurių – 6 šiurkštūs.

  – Nu bliamba ir efektyvumas aplinkosaugininkų darbo, rado ne vieną kablelį medžioklės lape nepadėtą. Šaunuoliai aplinkosaugininkai, papildė biudžetą.

  13
 • MANO NUOMONE SI KONTORA DIRBA SAU IR DAUG METU NIEKAS NESIKEICIA NUOSTABA KELIA KAIP ORGANICIJA PAVADINTA APLINKOS APSAUGA INICIJUOJA ATSKIRU GYV RUSIU ISNAIKINIMA NUOI

 • No jo …. AM žmonės visai nebesiorientuoja aplinkoje … tikiuosi atitinkamos tarnybos perskaitys šį straipsnį ir attinkamai sureaguos.

  10
 • Diktatūra bijo tiesos. Demokratijai nusispjauti į tiesą. Išvadas kokioje šalyje gyvename darykite patys.

  15
 • Čia juk Lietuva ,čia galioja kitoks supratimas.😊
  Todėl kartais geriau ,nematyk ,negirdėk ir tyliai sėdėk kaip ant palaukimo. Tik visuomeninė jėga gali būti stipri .pavienius laužo ir laužys kaip ir ankščiau.
  Norint kažka laimėti reikia susitelkimo ir palaikymo iš visuomenės ,ko pas mus deja trūksta ,dėl suprantamų priežasčių ,kuri viena iš jų yra baimė.

  23
  • Na žinai, leisti lipti ant galvos aš tikrai neleisiu, ne taip mane augino. O daugiau tai kekvieno pasirinkimo reikalas kaip eiti gyvenimo keliu, susikuprojus ar aukštai iškelta galva 🙂

   32
 • Tikiuosi padėkojote už linkėjimus 🙂 Geriausia “padėka” AM bus jūsų dar įdomesni straipsniai.

  18
 • Ir tai mes išdidžiai vadinam DEMOKRATIJA? Mest lauk iš valdžios tokius “valdovus” reikia, kurie reguliuos kam ir ką rašyt… Patekę prie valstybės vairo tik savo interesais rūpinasi, slėpdami tiesą.

  24
  • Taip šiai dienai gyvename tokioje “demokratijoje”. Bet kokiu atveju turime stovėti už savo principus ir įsitikinimus nes kitu atveju paskęsime mėšle kartu su tokiais valstybės tarnautojais.

   29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *