5 914

Paskelbtas aukciono dėl medžioklės plotų vieneto „Ąžuolas“ laimėtojas

Lapkričio 9 d. pil. A. Kazlovas su Aplinkos apsaugos departamentu prie Aplinkos ministerijos pasirašė 2020.11.05 – 2020.11.06 vykusio aukciono dėl medžioklės plotų vieneto „Ąžuolas“, esančio Prienų r. ir Alytaus r. savivaldybių teritorijose, naudojimo protokolą.

Artimiausiu metu šiam piliečiui, vadovaujantis Leidimų naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius medžioklės plotų vienete tvarkos nuostatomis, bus išduotas leidimas naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius minėtame medžioklės plotų vienete. 

Viešas elektroninis aukcionas dėl šio medžioklės plotų vieneto vyko praėjusią savaitę. Aukcioną organizavo Aplinkos apsaugos departamentas.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 2.1 / 5. Balsavo: 24

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *