3 193

Panevėžio regione aptikta negyva stumbrė

Asociatyvi nuotrauka

Aplinkos apsaugos departamentas penktadienį, balandžio 30 d., gavo pranešimą apie Panevėžio regiono miške rastą kritusią stumbrę. Siekdami išsiaiškinti įvykio aplinkybes, aplinkosaugininkai pradėjo tyrimą.

VMU Panevėžio regioninio padalinio darbuotojai šiandien dirbdami miške aptiko strumbro patelės gaišeną. Apie kritusį žvėrį iš karto buvo pranešta Aplinkos apsaugos departamento pareigūnams.

VMU informavo, kad stumbro patelė rasta miške, patenkančiame į VMU valdomus profesionalios medžioklės plotus. Taip pat primenama, kad nuo balandžio 1 d. VMU Panevėžio regioninio padalinio profesionaliosios medžioklės plotuose medžioklės nebuvo vykdomos.

Pirminiais duomenimis, stumbrė galėjo būti trejų metų. Bendradarbiaujant su policijos pareigūnais bus atliktas patikrinimas, ar stumbro patelė nebuvo pašauta.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

4 komentarai

 • Gerbiama Erika! Gal pasižiūrėkit miškų situaciją pasaulyje, gyvūnijos populiacijų pokyčius tada dar kartą panalizuokite situsciją Lietuvoje, bet ne taip kad klausot gaidonmavičių, veganavičių, bet normaliai remdamiesi statistika ir objektyviais mokslininkais. Patikėkit klausimų nekils. Mažiau rūkykit prie kompų ir facebukų daugiau praleiskit laiko gamtoj. Ir viskas bus gerai

  1
  1
 • Dabar prieš rinkimus baidinsim kaip rūpinames laukine gamta. Vaidmainiai. Aplinkos apdaugos ministras medžiotojas , tai tokia ir padėtis mūsų miškuose

  1
  3
 • Labai įdomu, kada aplinkos apsaugos departamentas atlikinės tyrimus, kaip kad atlieka kriminalistai? Kiek kartų, radus akyvaizdžiai peršautus žvėris net ir perdavus kulkas, jų net nesivargindavo apžiūrėt. Jų darbas tik pasaloj sulaukt, kol medžiotojas lips į bokštelį ir tada sunešiot dėl kažkokios smulkmenos registracijos lapuose…

  24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *