Pakruojo rajone neteisėtai sumedžiotas bebras

Balandžio 4 d. policijos pareigūnai kelyje Petrašiūnai – Meiliūnai prie geležinkelio pervažos sustabdė automobilį, kuriame rastas sumedžiotas bebras ir medžiokliniai spąstai.

Į įvykio vietą iškviesti aplinkos apsaugos specialistai nustatė, kad vienas iš automobiliu važiavusių piliečių Preičiūnų medžiotojų būrelio medžioklės plote melioracijos kanale prie kelio Petrašiūnai – Meiliūnai, neturėdamas teisės medžioti, spąstais pagavo bebrą.

Už medžioklę neturint teisės medžioti asmeniui gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų kartu su pažeidimo įrankių konfiskavimu. Sprendimą dėl baudos dydžio priims teismas. Taip pat pažeidėjui reikės atlyginti 342,78 eurų žalą laukinei gyvūnijai.

Automobilis, kuriuo buvo gabenamas neteisėtai sumedžiotas gyvūnas ir medžioklės įrankiai, priklauso kitam asmeniui, kuris automobilį buvo paskolinęs ir apie šį įvykį nieko nežinojo. Todėl automobilis konfiskuojamas nebus.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *