Naktį sučiupti brakonieriavimu įtarti žinomi vyrai

Trečiadienio vakarą Jurbarko r., prie Stakių, policijos pareigūnai sustabdė įtarimų sukėlusį visureigį „Jeep Grand Cherokee“, kuriuo važiavo keturi vyrai.

Automobilio priekaboje policininkai rado nušautą elnią ir du kiškius, o bagažinėje – stirnos jauniklį. Kadangi medžioklės lapas buvo tuščias, policininkai iškvietė aplinkosaugininkus.

Paaiškėjo, kad brakonieriavimu įtariami vyrai – neeiliniai piliečiai. Du iš jų yra garsūs aplinkosaugininkai: buvęs aplinkos (o paskui ir energetikos) viceministras Aleksandras Spruogis (iki pavardės pakeitimo buvęs Prochorovas) ir buvęs Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius Rolandas Masilevičius. Pastarasis dabar yra Seimo narės, Aplinkos apsaugos komiteto narės Virginijos Vingrienės (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija) visuomeninis padėjėjas.

Seimo narė V. Vingrienė buvo labai nustebinta tokios žinios: „Žinau, kad jis medžiotojas, pats yra brakonierius gaudęs… Netikiu, kad taip gali būti. Gal kokių dokumentų neturėjo?“.

Pareigūnai visureigį, vairuojamą R. Masilevičiaus, sustabdė trečiadienio vakarą, apie 21 val., Apie jo kompanionus pareigūnai nepasakoja. DELFI žiniomis, visureigyje buvo ir buvęs viceministras bei „garsus gydytojas iš Santariškių“.


Šaltinis

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

6 komentarai

  • Ponai gali medžiot ir be medžioklės lapų ir neblaivūs ir neiteisintais naktynio matymo prietaisais- panašu į sovietines medžiokles. O kalti liks pareigūnai. Tokia jau mūsų švogerių šalelė…..

  • AAD puslapis apie tai nieko nerašo-negauna leidimo iš viršaus.Apsišikot ponai lyg ausų.Lazda visada turi du galus.Čia jūms ne paprastus medžiotojus bausti-už parašiuką,už taško nepadėjimą ir t.t. Baisi gėda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *