Miške su šautuvu užklupta pora atsidūrė areštinėje

Vilniaus rajone dėl vieno medžioklinio šautuvo laisvės neteko 18-metis vaikinas ir 37 metų vyras.

Gegužės 25 d. apie 19 val. 18 min. Vilniaus r., Totorinės k., miške, sulaikyti vyras (g. 1982 m.) ir jaunuolis (g. 2001 m.), šalia kurių rastas ir paimtas neteisėtai laikomas lygiavamzdis medžioklinis šautuvas „TOZ“. Įtariamieji uždaryti į areštinę, sekmadienį praneša Policijos departamentas.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

10 komentarų

 • Brokonierius tai vagis.Ir nesvarbu iš ko vagia.O tiems ,kuriems gaila vertėtų pagalvoti kaip jie jaustūsi namuose aptikę vagis.Gailestyngieji.

 • ,, Gerbiamasis Tomai“siūlau prasiplauti burną, ir paskaityti mokomasis lietuvių kalbos žodynas!

  4
  1
 • Kokia cia pora pyderu?ir apie medziokle cia ne kalbos nera kur bilietai kur leidimai ginklui, ir nieko cia negaila liuks kad pagavo eiliniai brakai.

  4
  3
 • Gerbiamieji įsiskaitykit,čia sulaikyti su nelegaliai laikomu šautuvu,o ne medžiotojai ir nereikia lilia.

  5
  2
  • Gerbiamasis,o kas beliėka jiems neturintiems kur medžioti ,tik ir lieka lakstyti su nelegaliu šautuvu,pats manau esi būrelyje ir nereikia čia lia lia😃

   5
   7
 • Tikrai gaila jaunimo.kuriems tenka kaip nusikalteliams medzioti . leidimus isduoda bet medzioti negali . bukit budrus ir taikliu 😉

  5
  5
 • Kol dar toks modelis bus,kad žvėrys valstybės,plotai tik išrinktųjų daug dar ką į kaliūzes ,,pasodins“
  O turėtų būti taip,jei žvėrys valstybės,tai ir plotai valstybės.Panašiai,kaip žvejoti,nuėjai nusipirkai leidimą medžiojo.O gamtos apsauga kontroliuoja.

  5
  6
 • O kas belieka paprastiems žmonėms,jei nėra ale ūkininkas ir ,,nepaveldėjo būrelio iš tėvų“😀,nes Lietuvoj ir paliko tarybinis modelis…

  12
  6

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *