Menkas medžioklės taisyklių nesilaikymas gali kainuoti labai brangiai

Naujųjų metų išvakarėse Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) Kauno valdybos Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, bendradarbiaudami su Lietuvos policijos pareigūnais, užfiksavo neteisėtos medžioklės atvejį Jonavos rajone.

Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad stirną sėlinant medžiotojų būrelio „Kulva“ medžioklės teritorijoje sumedžiojęs asmuo, prieš pradėdamas gyvūno gabenimą, nepažymėjo jo medžioklės lape.

Įstatymų nesilaikiusiam medžiotojui gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų bei ginklo ir automobilio konfiskavimas. Be to, už neteisėtai sumedžiotą gyvūną gali tekti atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri siekia 1450 eurų.

AAD primena, kad pagal Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisykles, kai medžioklė vyksta sėlinant, būtina pažymėti gyvūną medžioklės lape prieš pradedant jo gabenimą.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos informacija

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

4 komentarai

  • Bėkim iš to durnių laivo pakol laikas, pakol už pirstelėjimą 1000 eurų baudą neišrašė…

  • Sveiki. Noriu paklausti. Ką daryti, jei sėlindamas sumedžioji stirną, prieš transportuodamas įrašai į lapą sumedžiotą žvėrį. Su sumedžiotu žvėrimi važiuoji į kitą kitą vietą, ten sumedžioji sėlindamas dar vietą stirną. Kur įrašyti antrą sumedžiotą stirną?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *