Medžiotojų klubas „G Hunt“ laimėjo „Pavidaujys“ aukcioną

Medžiotojų klubas „G Hunt“ laimėjo aukcioną dėl medžioklės plotų vieneto naudojimo Jurbarko rajone. Medžiotojų klubui „G Hunt“ vadovauja Gediminas Gaurelis, kuris taip pat yra ir UAB „Miškų projektai“ įmonės direktorius.

Nors bendras medžioklės ploto vieneto „Pavidaujys“ plotas yra tik 1287,5 ha. ir faunos gausa plotai nepasižymi, aukcionas buvo laimėtas už 101,300Eur. Kaip minėjo aukcioną laimėjęs Gediminas, jis žinojo situaciją dėl mažos žvėrių gausos plotuose ir ilgalaikėje perspektyvoje planuoja gausinti medžiojamą fauną.

 

Šiandien medžiotojų klubo „G Hunt“ atstovai Aplinkos apsaugos departamente prie Aplinkos ministerijos (AAD) pasirašė vykusio aukciono dėl medžioklės plotų vieneto „Pavidaujys“, esančio Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje, protokolą.

Artimiausiu metu šiam klubui, vadovaujantis Leidimų naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius medžioklės plotų vienete tvarkos nuostatomis, bus išduotas leidimas naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius minėtame medžioklės plotų vienete.

Viešas elektroninis aukcionas dėl šio medžioklės plotų vieneto vyko praėjusią savaitę. Aukcioną organizavo AAD.

Miske.lt

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *