Medžiotojas peršovė kolegai koją

Turinys:

Šeštadienį Raseinių raj. medžioklės klube “Balčia”, varyminių medžioklių metų įvyko nelaimingas atsitikims. Pirminiais duomenimis garbingo amžiaus medžiotojas taikydamasis į bėgančias stirnas neišlaikė saugaus kampo ir peršovė kitam medžiotojui koją.

Policija ir Kauno gyvosios gamtos apsaugos pareigūnai tiria šio įvykio aplinkybes. Po pirminės medikų pagalbos nukentėjęs medžiotojas išleistas gyditis ambulatoriškai.

“Miske.lt”


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

4 komentarai

    • Nereikia nieko uždrausti, šauna medžiotojas o ne šautuvas ar grankulkės. Tiesiog reikia jausti daugiau atsakomybės už šalia stovinčius.

      95
  • Kekvieną kartą prieš medžioklę yra kartojama, kad saugumas pirmoje vietoje! Gaila, bet kai kas vis vien negirdi ir azartas ima viršų.

    83
    4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *