7 416

Medžiotojas į medžioklę vežėsi naktinio matymo prietaisą

Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos ir Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai Švenčionių rajone sulaikė medžiotoją, į medžioklę pasiėmusį draudžiamą A klasės naktinio matymo prietaisą.

Spalio 23 d., penktadienį, per bendrą Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos ir Lietuvos kelių policijos tarnybos reidą pareigūnai pastebėjo prie automobilio stovintį vyrą, apsirengusi medžiokliniais drabužiais.

Asmuo paaiškino, kad vyksta į medžioklę ir trumpam sustojo. Nusprendę patikrinti, ar jis neturi draudžiamų daiktų, pareigūnai kuprinėje po medžiokliniais drabužiais rado draudžiamą A klasės naktinio matymo prietaisą. Asmuo prisipažino, kad naktinio matymo prietaisą pirko turguje.

Pažeidėjas buvo perduotas iškviestam policijos ekipažui. Asmeniui gresia bauda nuo 60 iki 120 eurų ir bus konfiskuotas naktinio matymo prietaisas.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 3.4 / 5. Balsavo: 37

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Susijusios žymos
,
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

8 komentarai

 • Gintautui : jeigu policijos ir aplinkosaugos pareigūnai negalės tikrinti tavo, mano ar kieno nors kito kuprinės, automobilio ir pan., tai kokio velnio jie iš viso reikalingi??. Man labai keista, kai žmonės pradeda įrodinėti savo tiesas, aiškinti savo teises mažai ką suprasdami ir pamiršdami, kad žmogui yra nustatytos ne tik teisės, bet ir pareigos.

  Jeigu pareigūnui yra įtarimas, jog vairuotojas gali būti neblaivas arba medžiojama pažeidžiant taisykles, tai tie įtarimai ir yra pagrindas pareigūnui atlikti savo darbą- t.y. tikrinti tą asmenį. Kokia čia jums naujiena ir kaip jūs norėtumėte kad būtų???

  • Turėti A kategorijos negalima. 1.5. naktinio matymo monokuliarai, kurių panaudojimą gamintojai numatė kaip naktinių taikiklių arba kuriuos be papildomo perdarymo galima pritvirtinti prie optinių taikiklių, esančių prie ginklo.

   8
   2
 • Pats laikas įteisinti! Užtenka pelnytis iš baudų! Kodėl gamtosauga nei vieno brakonieriaus nesugauna…..

  63
  9
 • O tai kokiu pagrindu gali kas nors lįsti į mano kuprinę? Nieko neradus gali kilti nemalonumai tikrintojams. Panašu, kad kažkas žinojo ir pranešė

  70
  7
  • Be abejo žinojo,nes pranešė(įskundė savi savus!),nes imuniteto tarnyba sukurta aiškintis įstatymus pažeidžiančius AA departamentų pareigūnus.Reikėjo vietą atlaisvint-prašau!Galės dabar reikalingą partietį įdarbint…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *