Medžioklės lapo pakeitimo projektas

Aplinkos ministerija inicijuoja medžioklės lapo pakeitimo projektą. Naujame medžioklės lape bus privaloma įrašyti medžioklės laiko pradžia ir pabaigą. Ši naujiena sukėlė dideli nepasitenkinimą medžiotojų bendruomenėje, nes toks reikalavimas yra beprasmis ir neduos jokios apčiuopiamos naudos, o tik sukels daugiau sumaišties ir sukurs naujos vietos gamtos apsaugos pareigūnų veiksmams.

Kviečiu visus aktyvius medžiotojus išreikšti savo nuomonę šiuo klausimu ir pateikti savo pastabas ir pasiūlymus dėl aplinkos ministerijos inicijuoto medžioklės lapo projekto iki 2019.06.07 imtinai.

Tai galite padaryti čia paspaudę vokelį,kaip parodyti pavyzdyje (nuoroda į projektą).

Miske.lt
Deividas Staponkus

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

17 komentarų

 • Seni tarybiniai laikai grįžta.Greitai ir žvėrieną atiduoti reikės,nes kaip paaiškino ministras mokesčius už plotus pakėlė todėl,kad medžiotojai nejaustų pertekliaus vartodami žvėrieną.Vienu žodžiu suvalkietis-skūpus ir melagis

 • Pretenziją pateikiau, dabar pasižiūrėsime ar mūsų biurokratai dirba liaudžiai ar vis dėl to mes ir toliau einamo policinės santvarkos link.

  7
  1
 • NU PRADZIA TAI AISKI MEDZIOKLES O PABAIGA?AR KAI LIPI IS BOKSTELIO AR KAI BAIGI ZVERI APDOROT.MANAU KAD KEITAN ISTATYMA TURETU BUT PAAISKINIMAS KAD GAMTOSAUGININKAI ZINOTU.AS MAMAU KAD MEDZIOKLES PABAIGA YRA KAI NUSIKALE ,SULIJES,SUKANDZIOTAS GULI JAU LOVOJ.TADA TURETU BUTI PABAIGA.

  14
  1
 • Ka veikia medziotoju asocijacijos atsto atstovaujancios medziotoju ineresus.tai aisku ir taip kad medziojimo budai apibrezti taisyklemis .tai dar vienas bandymas papildyti biuzeta uz neprotingas taisykles apsunkinancias tvaria medziokle .nulis blaivaus mastymo pas valdininkus .baigiasi europos pinigai tai kuria terpe kvailais istatymais sau uzdarbius kryptingai nukreipia blaivai mastancius zmones o tokie medziotojai ir yra .o i valdininku savivale kaip viesieji pirkimai. iValdininkai imituoja neva dirbantys zmoniu labui tik jie niekiuom neatsako nes nera nei asmenines nei kolektyvines atsakomybes .Naudinga metus jauka tustanciams medziotoju kad jie kapstytusi istatymo pinklese spresdami savo problemas kuria sukuria nemastatys valdininkai .o jie tuo tarpu kurdami fiktyvia problema sprendzia savo piniginius interesus nukreiptami protus kitur . Valdzia sistemingai uzsiima tautos mulkinimu.

  26
  1
 • Tegul pats ministras pasaugoja ūkininkų laukus pasedi lietuje uodu pakramtomas tada tikrai supras medziotojaus isipareigojimus.

  17
  1
 • Nelabai suprantu, kodėl reiklingos lapo korekcijos. Prieš medžioklę, medžioklės vadovas instruktuoja medžiotojus. Po medžioklės vadovas paskelbia apie medžioklės pabaigą ir toliau medžioklės vadovas nebeatsako už medžiotojų veiksmus.

  19
 • Dar pamiršo pažymeti,kad ir medžiotojo bątu išmera reikia irašyti kartu su laiku,durniu laivas.

  19
 • Dedam aplinkosaugos spaudą. Dedam klubo spaudą. Visur parašiukus pasirašom. Tiesiog stebuklas tas medžiokles lapas. Gal ir pravažiuotus kilometrus dar surašom? A mūsų pons ministras neturi kuo užsiimt. Kiek nenuveiktų darbų aplinkosaugos reikalais !!! Tiesiog kažkoks durnių laivas.

  29
 • Kai reikalavimai keičiami po 3 kartus per metus, labai didelė tikimybė suklysti. O man gamtosaugininkai už ne vietoje padėtą kablelį pažadėjo „premiją“ nuo 80 EUR.
  Taigi, paskaiciuokite patys.

  27
 • Prie projekto galėjo pridėti autoriaus pavardę geriausiai su foto , kad visi žinotume kas ten toje ministerijoje už mokesčių mokėtojų pinigus neturi ką veikti.

  47
  1
 • O kokie pataisu siulytoju argumentai keisti tai kas yra? O ka veikia asociacijos, draugija ir t. t, atstovaujantys eilinius medziotojus? Kur ju nuomones, kontrargumentai ir pan?

  21
 • Nesamone kam tas laikas. Prigalvoja visokiu nesamoniu kad butu daugiau kabliuku. Tokia pati nesamone kaip vilkus stirnas medzioti kulkomis

  22
 • Dėl to įvado viskas tvarkoje ir dabar juk rašome…..“medžioti pagal LR medžioklės taisykles leidžiamais būdais ir leidžiamus gyvūnus“,o jeigu Jūsų klubo vadas dar surašo ir žvėris kokius galma medžioti,tai reiškia,kad nepasitiki savo klubo medžiotojais.Kas liečia laiko įrašyma tai dar viena nesąmonė.Kam tai reikalinga?Tegul p.Mažeika paaiškina kokiu tikslu?Pats aiškina, kad medžiotojais pasitiki,kad nuo kitų metų nebebus limitų stirnoms ir stirninams,ir še kad nori.O gal čia koks ministerijos klierkas sumąstė juk dirbti reikia.

  34
 • Kam reikia įvadinio punkto medžiojimo būdas ir vardinti žvėris ir paukščius. Yra lentelė, yra medziojamu gyvūnų kalendorius. Ar visas antis ir kitus paukščius isvardins. Lapės usurinius ir t. t. Čia bus penas ne tikriems brakonieravimo atvejams, aplinkos apsaugos pareigunams.

  31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *