Medžioklės kaina – automobilis ir 17 tūkst. litų bauda

Praėjusį savaitgalį reido metu Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnams įkliuvo aplaidūs vyrai, ne pagal taisykles gabenę sumedžiotą elnio patelę.

Reido metu aplinkosaugininkai sustabdė ir patikrino iš miško išvažiuojantį automobilį UAZ. Pareigūnai jame rado sumedžiotą ir specialia plomba nepažymėtą tauriojo elnio patelę. Gabenti sumedžiotą gyvūną galima tik jį paženklinus specialia plomba.

Pažeidusiems Medžioklės taisykles medžiotojams bus skiriamos baudos, jie taip pat turės atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri viršija 17 tūkst. Lt, ir gali netekti automobilio.

„Automobilių konfiskavimas iš brakonierių – ne popierinė priemonė. Ji iš tikrųjų veikia ir pažeidėjų automobilių parkas vis mažėja. Tad labai raginu dar kartą pagalvoti, ar verta nesilaikyti taisyklių“, – sakė aplinkos viceministras Linas Jonauskas.

Šis automobilis – jau vienuoliktasis, kurio rizikuoja netekti taisyklių nesilaikantys gamtos išteklių naudotojai.

Šaltinis: www.grynas.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *