Medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudotojų dėmesiui

Dėl Baltarusijos Respublikoje plintančio afrikinio kiaulių maro, Aplinkos ministerijos pavedimu Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas renka informaciją apie jo kontroliuojamoje teritorijoje sumedžiotą šernų skaičių. Atsižvelgiant į tai, prašome medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudotojus pradedant 2013 m. rugpjūčio 9 d. iki kiekvieno penktadienio darbo dienos pabaigos, faksu 8 52102485 arba el. pšt. ggai.raad@vrd.am.lt informuoti Gyvosios gamtos apsaugos inspekciją apie per praėjusią savaitę sumedžiotą šernų skaičių.

Siekiant apsaugoti nuo šios ligos laukinių šernų populiaciją ir pašalinti grėsmes afrikinio kiaulių maro plitimui, prašome medžiotojų būrelius ir klubus suintensyvinti šernų medžioklę pasienio su Baltarusijos Respublika rajonuose.
raad


Patiko straipsnis? Palaikykite mūsų veiklą ir tapkite Miske.lt Patreonu!


Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *