Mažeikių rajone pričiuptas „kilpininkas“

Š.m. gegužės 28 dieną, Mažeikių rajono aplinkos pareigūnai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą piliečiui V.K. už tai, kad Kumelpelkės miške, Mažeikių r. statė kilpas žvėrims gaudyti.

Pažeidėjas buvo išaiškintas po ilgo ir kantraus darbo, bendradarbiaujant su Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnais ir medžiotojų klubo „Bugeniai“ medžiotojais.

Mažeikių rajono agentūros pareigūnai jau šių metų ankstyvą pavasarį turėdami informacijos apie tai, kad minimame miške yra statomos kilpos žvėrims gaudyti, bendradarbiaujant kartu su medžioklės plotų naudotojais „Bugenių“ medžiotojų klubu, pradėjo stebėti minimą mišką. Praėjus kiek daugiau nei dviem mėnesiams, stebint miško takelius ir žvėrių šėryklas, pagaliau buvo nustatytas pilietis statantis kilpas žvėrims gaudyti. Į pastatytas kilpas žvėrys nespėjo papulti. Iš pažeidėjo paimtos dvi kilpos, taip pat jam gresia bauda nuo 2000 iki 4000 litų.
Mažeikių rajono agentūros informacija, tel. (8 443) 900 75raad

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *