LMŽD šventinės šaudymo varžybos

Šių metų rugpjūčio 31d. Anykščių rajone – „Zala Arms“ šaudykloje vyks jau tradicinėmis tapusios, 10-ą kartą organizuojamos medžioklinio šaudymo varžybos „Medžioklės rago” taurei laimėti. Varžybas organizuoja Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija. Renginys yra skirtas Draugijos nariams – medžiotojams ir žvejams, jų šeimų nariams ir bičiuliams.

Varžybų dalyviai rungsis dėl pagrindinio prizo – „Medžioklės rago“ taurės.

RENGINIO PROGRAMA
8:00 Varžybų pradžia, „Bėgančio šerno“ ir compakt sporting’o rungtys. Pirmieji startuos varžybų išvakarėse atvykę ir varžybų dieną anksčiau atvažiavę dalyviai.

9:00 Varžybų atidarymas – vėliavos pakėlimas, dalyvius ir svečius sveikins Draugijos pirmininkas Jonas Talmantas ir garbingi svečiai – renginio šeimininkai, Seimo nariai, ministrai, merai, rėmėjai ir kt… Varžybų dalyvius ir svečius sveikins Vilniaus Medžioklinių ragų orkestras.

9:30 „Zala Arms“ šaudyklos šeimininkai patrankos salve „užtvirtins” varžybų atidarymą ir duos startą visoms varžybų rungtims.
10:00 – 16:30 Šaudymas visuose šaudymo sektoriuose.
Patys svarbiausi renginio dalyviai yra vaikai ir jų mamos, atlydėję savo šeimos narius – medžiotojus į varžybas. Būtent jiems visų varžybų metu veiks įvairios pramogos:

Nuo 10:00
Edukacinė programa „Pagauk ir paleisk žuvį“;
Šaudymas iš orinio šautuvo;
Smiginio varžybos;
Šaudymas iš lanko;
Pratybos su šunimis;
Visi vaikai ir jų mamos, dalyvavę varžybose, gaus atminimo prizus.

Nuo 16:00 varžybų dalyviai galės paragauti Molėtų MŽD medžiotojų pagaminto plovo.
16:30 – 18:00 visi varžybų dalyviai dalyvaus loterijoje, kurioje pagrindinis prizas – graižtvinis šautuvas!!!
18:00 – 18:45 vyks šaudymo varžybų nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas – taurėmis, medaliais, diplomais, rėmėjų įsteigtais prizais.
18:45 – 19:00 loterija tęsiasi dėl pagrindinio prizo – graižtvinio šautuvo.
Nuo 19:00 varžybų dalyviams (18 +), galima bus įvertinti Kupiškio MŽD įsteigtą prizą – „Kultūrinis paveldas“.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Susijusios žymos
,
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *