Pradeda veikti nauja „Lietuvos medžiotojų draugija“

Medžiotojų bendruomenė, kurios viena pagrindinių vertybių yra gamtos pažinimas ir tausojimas, siekia bendradarbiauti ir tinkamai atstovauti savo interesus.

Norim pakartoti medžiotojams savaime suprantamas tiesas:
– Medžioklė yra prigimtinė kiekvieno žmogaus teisė,
– Medžioklė yra gamtosaugos dalis.

 

Nepakankamas medžiotojų interesų gynimas ir susiformavęs neigiamas visuomenės požiūris į medžioklę pastūmėjo mus 2018.10.25 įkurti „Lietuvos Medžiotojų Draugiją“, kurios vienas iš tikslų yra suvienyti susiskaldžiusią medžiotojų bendruomenę.

Dėsime pastangas kad medžiotojų interesai būtų ginami visose valdžios institucijose, siekiant mažinti medžioklės ir medžiotojų reguliavimą, biurokratinę ir administracinę naštą.

Numatome keisti visuomenės ir medžiotojų santykius gerinant tarpusavio komunikaciją ir stiprinant viešuosius ryšius.

LMD struktūra bus kuriama konfederacijos principu, kad joje galėtų dalyvauti, ir turėti balso teisę, tiek asociacijos vienijančios juridinius asmenis, tiek medžiotojų fizinių asmenų asociacijos, tiek pavieniai medžiotojai.

LMD renkami organai dirbs neatlyginamai. Veikla maksimaliai skaidri ir periodiškai atskaitominga. Valdybos kadencijų skaičius negalės būti didesnis kaip dvi paeiliui.

Šiuo pareiškimu norime pakviesti visas be išimties medžiotojų organizacijas, klubus ir atskirus medžiotojus jungtis prie mūsų organizacijos ir ją stiprinti.
Medžioklei valio!

LMD valdyba
Gediminas Vaitiekūnas
Mindaugas Jablonskis
Gytis Misiukevičius
Gintautas Rimša
Vytaras Randis

6 komentarų

 • Gediminai,malačius,kad kad parodei didelę iniciatyvą naujos draugijos įkūrimui.Šitie visi sėdintys LMŽD po 20 metų nusivadovavo iki to,kad mūsų visuomenė išgirdusi tik jų pavardes pradeda spjaudytis ant visos mūsų medžiotojų bendruomenės.Ateinu su savo asociacija pas Jus

 • Jau ir tai išsidrakėme, dar viena „draugiją“ steigiame… Jūs „kolegos“ pirmiausia susitvarkykit su esamom problemom, o paskui steikite visokias pseudo organizacijas

 • …sveikinu,
  VšĮ Lietuvos sakalininkai nori prisijungti.

  Pagarbiai
  VšĮ Lietuvos sakalininkai Direktorius
  Virginijus Narkus
  867711133

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *