Pradeda veikti nauja „Lietuvos medžiotojų draugija“

Medžiotojų bendruomenė, kurios viena pagrindinių vertybių yra gamtos pažinimas ir tausojimas, siekia bendradarbiauti ir tinkamai atstovauti savo interesus.

Norim pakartoti medžiotojams savaime suprantamas tiesas:
– Medžioklė yra prigimtinė kiekvieno žmogaus teisė,
– Medžioklė yra gamtosaugos dalis.

Nepakankamas medžiotojų interesų gynimas ir susiformavęs neigiamas visuomenės požiūris į medžioklę pastūmėjo mus 2018.10.25 įkurti „Lietuvos Medžiotojų Draugiją“, kurios vienas iš tikslų yra suvienyti susiskaldžiusią medžiotojų bendruomenę.

Dėsime pastangas kad medžiotojų interesai būtų ginami visose valdžios institucijose, siekiant mažinti medžioklės ir medžiotojų reguliavimą, biurokratinę ir administracinę naštą.

Numatome keisti visuomenės ir medžiotojų santykius gerinant tarpusavio komunikaciją ir stiprinant viešuosius ryšius.

LMD struktūra bus kuriama konfederacijos principu, kad joje galėtų dalyvauti, ir turėti balso teisę, tiek asociacijos vienijančios juridinius asmenis, tiek medžiotojų fizinių asmenų asociacijos, tiek pavieniai medžiotojai.

LMD renkami organai dirbs neatlyginamai. Veikla maksimaliai skaidri ir periodiškai atskaitominga. Valdybos kadencijų skaičius negalės būti didesnis kaip dvi paeiliui.

Šiuo pareiškimu norime pakviesti visas be išimties medžiotojų organizacijas, klubus ir atskirus medžiotojus jungtis prie mūsų organizacijos ir ją stiprinti.
Medžioklei valio!

LMD valdyba
Gediminas Vaitiekūnas
Mindaugas Jablonskis
Gytis Misiukevičius
Gintautas Rimša
Vytaras Randis


Patiko straipsnis? Palaikykite mūsų veiklą ir tapkite Miske.lt Patreonu!


Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

8 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *