Lazdijų rajone sulaikytas teisės medžioti neturintis asmuo

Turinys:

Sausio 5 dieną Lazdijų rajono savivaldybėje Pasiernikų kaime prie Seirijo ežero vykdyto reido metu sulaikytas asmuo, medžiojęs bebrus 2 selektyviniais spąstais.

Kaip paaiškėjo, sulaikytas pilietis nėra medžiotojas ir neturi medžioklei reikiamų dokumentų. Todėl asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Už padarytą nusižengimą pažeidėjui gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų su pažeidimo padarymo įrankių (2 selektyvinių spąstų) konfiskavimu. Gamtai padaryta žala nebus skaičiuojama, nes bebrų sugauti asmuo nesuspėjo.

Reidą minėtoje teritorijoje vykdė Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Alytaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai.


NAUJIENŲ PRENUMERATA
Susijusios žymos
,

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *