Lapė pavogė išmanųjį telefoną ir išsiuntė SMS

Lapkričio pabaigoje Norvegijoje nutiko negirdėtas įvykis, šešiolikmetis Larsas Björckas su draugu nuvyko į mišką norėdami išmėginti naują programėlę išmaniajam telefonui, kuri prišaukia laukinius gyvūnus. Programėlė suveikė – iš miško išniro lapė ir sugebėjo atimti iš jaunuolių telefoną, praneša ruvr.ru.

Lapės sugauti paaugliams nepavyko. Tuomet L. Björckas pabandė paskambinti į savo telefoną, kad išgirstų kurioje pusėje yra telefonas. Jo nuostabai ragelį pakėlė lapė. Vaikinas pasakojo, kad girdėjo ją šnopuojant į telefoną. Po akimirkos lapė netgi sugebėjo jam išsiųsti nerišlią SMS žinutę.

„Tikriausiai norėjo man pasakyti, kad telefono niekada nebeatgausiu“, – juokėsi iš įvykio telefono netekęs ir SMS žinutės iš lapės sulaukęs L. Björckas.

Nuotrauka: M. Čepulio
Šaltinis: www.grynas.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

4 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *