Kyla susirūpinimas dėl Aplinkos apsaugos departamento komunikacijos

Turinys:

Vis labiau kyla susirūpinimas dėl Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos viešinamos informacijos. Norime atkreipti dėmesį, dėl medžiotojų įvaizdžio gerinimo visuomenės atžvilgiu.

Aplinkos apsaugos departamentas nuolat viešina atvejus, kai medžiotojai padaro vienokius ar kitokius pažeidimus. Eiliniam piliečiui nesusijusiam su medžioklę ir sekančiam Aplinkos apsaugos departamento „Facebook“ paskyrą, gali susidaryti įspūdis, jog medžioklė tai yra išskirtinė veikla ir medžiotojai naktimis tik brakonieriauja. Nei žodžiu neužsimenama apie tai, kad patys medžiotojai dažnu atveju iškviečia aplinkos apsaugos pareigūnus. Kad patys medžiotojai surenka reikiamą informaciją ir perduoda kontrolę vykdantiems pareigūnams.

Neretai kyla klausimas, kodėl informacija pateikiama ne visą, neatskleidžiant visų aplinkybių. Norime priminti, kad medžiotojai yra suinteresuoti bendruomenės apsivalymu, todėl siūlome viešinant pažeidimus susijusius su medžiokle aiškiai įvardinti, kai medžiotojai padėjo išaiškinti pažeidimą. Kalbame apie tuos atvejus kaip patys medžiotojai paskambinto į Aplinkos apsaugos departamento pranešimų priėmimo tarnyba, ar tiesiogiai pateikė informaciją aplinkos apsaugos pareigūnams.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad medžioklės kultūra kasmet gerėja ir seniau buvę posakiai kaip „licencija turi keturis kampus“ nėra toleruojami pačių medžiotojų. Tikimės, kad medžioklę kontroliuojančios institucijos keis požiūrį į medžiotojus ir medžioklę bei atkreips dėmesį į išsakytus pastebėjimus.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.3 / 5. Balsavo: 29

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

6 komentarai

 • Turim pripažinti, kad aplinkos apsaugos departamentas tiek dėl resursų tiek dėl įstatyminės bazės nesažiningai medžiojančių asmenų, yra visiški impotentai!
  Ką jie gali padaryt brakonieriui, kuris įkliūva ne pirmą kartą?- visiškai nieko, tik statistika.
  Kaip jie gali sugauti gerai organizuotas brakonierių grupes? Niekaip, nes neturi tam resursų ir įrangos.
  Kadangi jiem protokolai reikalingi, nes departamente, kaip ir aplinkos ministerijoj yra visiškas sovietmetis, tai medžiotojus jiem gaudyt ir viešint yra vienintelė išeitis.
  Ne žvejus, ne ūkininkus su srutom, kurie kasdien nupila laukus draudžiamu metu, bet būtent medžiotojus nes jų iki šiol realiai niekas negynė. Medžiotojų atstovai pirmą kartą kažkaip nutarė netylėt. Ir tai yra Valio! Medžiotojų organizacijos niekaip nesupranta, kad teisinis ir viešųjų ryšių institutas yra žymiai aktualesnis nei sąvadas.
  Kiekvienas medžiotojas jeigu skirtų nors po 2 eur viešiesiem ryšiam, tai medžiotojam visuomenė leistų pražygiuoti per valstybinių švenčių paradus!

  13
  1
 • Nėra ko norėti. Departamento direktorei reikalingas piaras ir viešieji ryšiai. Jeigu negali parodyti rimtų darbų tai kas belieka – nustatyti, kad medžiotojas suklydo pildydamas medžioklės lapą arba ne vietoje išpylė pašaro žvėrims. GRAUDU

  11
  2
 • Pries kelis metus, varyminej, pagavom kilpininka, iskvietem gamtos apsauga, tie padekojo ir issiveze, butu paviesine, bet sau garbe prisieme.

  12
 • Lygiai taip pat visus smulkiausius nusižengimus viešina ir miške.lt, bei kiti projektai kuriems reikalingi ,,klikai”.
  Lengviausiai klikai renkasi viešinant medžiotojų nuodėmes ir dviejų žemės savininkų nepasitenkinimą esamais įstatymais.

  9
  3
  • Nepasitenkinimas nelabai vietoje. Pažeidimus reiki viešinti tai prevencijos dalis, bet reikia nurodyti jog daugelio atvejų pareigingi medžiotojai ir praneša apie tuos pažeidimus. Tokiu būdų visuomenė matys ne tik juodą pusę bet ir gerąją, o dabar to nėra.

   27
   2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *