Kvietimas medžiotojams dėl aktualių klausimų aptarimo

Turinys:

Aplinkos ministerija jau ne pirmi metai organizuoja susitikimus su socialiniais partneriais. 2020 m. kovo 6 d. 10 val. VDU Žemės ūkio akademijos IV rūmų (Universiteto g. 8A, Akademija, LT-53341 Kauno r.) Didžiojoje salėje, organizuojamas susitikimas su medžiotojų atstovais.

Susitikimo metu siūlytume aptarti medžiotojams rūpimus klausimus, pristatyti numatomus pakeitimus medžioklės srityje – medžioklės plotų vienetų ribų tikslinimo poreikis, Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pakeitimai, elektroninė medžioklės registravimo sistema, galimybė finansuoti kurapkų, pilkųjų kiškių veisimo programas, mokomųjų šaudyklų įrengimą.

Taip pat laukiame medžiotojų pasiūlymų ir pastabų teisės aktų tobulinimui. Prašome šia informacija pasidalinti su medžiotojais iš visų Lietuvos regionų ir kviečiame dalyvauti šiame renginyje. Prašome iki š. m. kovo 1 d. Aplinkos ministerijai el. paštu jolanta.urbelionyte@am.lt pateikti ne tik jūsų organizacijai, bet visai medžiotojų bendruomenei svarbius klausimus, kuriuos galėtume aptarti minėtame susitikime.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *