Kviečiame medžiotojus į piketą gegužės 22d.

Asociatyvi nuotrauka

Gerbiami Medžiotojai, šią savaitę gegužės 22 d. 9–15 val., kviečiame jus į mitingą už taisyklingą ir etišką medžioklę. Susirinkimas vyks šalia Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniuje, A. Jakšto g. 4. Norintys su savimi gali pasiimti šunis, klubų ar sąjungų vėliavas, plakatus.

Prašome būsimų dalyvių dalyvauti su tvarkinga medžiokline apranga (pagal galimybes).

Kol galioja karantino sąlygos, prisijungus prie mitingo turite turėti apsaugos priemones taip pat laikytis saugaus atstumo, nesibūriuoti.

Susirinkimo dalyviai turi nepažeisti viešosios tvarkos ir laikytis Lietuvos
Respublikos susirinkimų įstatymo, kitų teisės aktų reikalavimų, taip pat vykdytų teisėtus policijos pareigūnų reikalavimus.

Kadangi gali dalyvauti antimedžiotojiškai nusiteikusi visuomenės dalis, prašau su jais nekonfliktuoti, nesileisti į galimas provokacijas ir nedalinti emocingų komentarų žiniasklaidos atstovams.

Mitingą inicijuoja “Vilniaus Medžiotojų draugija”.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 46

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *