Kruvinoji puota

Kur bepažvelgsi ganykloje – vien avių kūnai. Per kraupią naktį – daugiau nei 20 prarastų gyvulių, kiti taip išgąsdinti, kad susispietę būriais dreba. Dar kelios jaunos avytės – kitame Nevėžio upės krante. Jos išsigelbėjo tik todėl, kad įveikusios baimę puolė į vandenį… O ūkininkų šeimai širdys plyšta regint tokį vaizdą.

Bliovimas reiškė bėdą
„Su vilkais nepakovosi“, – penktadienį apžiūrėdama sudraskytas avių maitas liūdnai kalbėjo prie Krekenavos (Panevėžio r.) ūkininkaujanti 52 metų Daiva Morkūnienė.

Ūdrų kaimo ganykloje per vieną naktį plėšrūnai papjovė 21 avį. Dar keturias sunkiai sužeistas avis, kad nesikankintų, veterinaras penktadienį paskerdė.

Patirti nuostoliai greičiausiai sieks 3 tūkst. eurų.

Moteris pasakojo, kad ketvirtadienio rytą į ganyklą su vyru nuvykusi ji išvydo išsigandusias avis.

„Gyvuliai lakstė po aptvarą ir bliovė. Iškart supratome, kad kažkas nutiko“, – vis dar neatslūgus jauduliui kalbėjo D.Morkūnienė.

Eidami 8 hektarų ploto ganykla jie kraupo nuo regimo vaizdo ir skaičiavo prarastus gyvulius. Jiems tiesiog buvo perkąstos gerklės. Tik viena avis buvo išmėsinėta iki pat kaulų.

Toliau apie tai skaitykite „Panevėžio krašto“ laikraštyje spalio 27 d. numeryje.


Šaltinis „Panskliautas.lt
Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateiktą turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

Patiko straipsnis? Palaikykite mūsų veiklą ir tapkite Miske.lt Patreonu!


Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

2 komentarai

  • Tai gal reiktų nepalikinėt avių be priežiūros per naktį? Juk atrakinto automobilio kažkodėl per naktį miesto centre nepalieka, ar ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *