Aplinkosaugininkai tikisi ir visuomenės pagalbos

© DELFI / Tomas Vinickas
Turinys:

Aplinkosaugos institucijų vadovų pareigas turi užimti tik nepriekaištingos reputacijos žmonės. Tai itin pabrėžė aplinkos ministras Kęstutis Mažeika per vakarykštį susitikimą su Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) vadovu Vaidu Laukiu. Šio susitikimo metu buvo aptarta visai aplinkosaugininkų bendruomenei skaudi informacija apie nesąžiningą vieno iš AAD pareigūnų darbą.

Deja, vis dar pasitaiko atvejų, kai aplinkosaugos pareigūnai, atlikdami patikrinimus, taiko dvigubus standartus ar visai „nepastebi“ pažeidimų. Aplinkos ministerija kviečia visuomenę apie tokius atvejus tuoj pat pranešti vadinamąja „karštąja linija“: arba tel. su atsakikliu visą parą 8-706 63598, arba elektroniniu paštu pranesimas@am.lt, arba paštu (Aplinkos ministerija, A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius).


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *