Klaipėdos regiono medžiotojų dėmesiui!

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija informuoja, kad teisės medžioti suteikimo egzaminai vyks 2013 m. balandžio 17 d. ir 26 d., gegužės 14 d. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamente, adresu Birutės g. 16, Klaipėda, gegužės 8 d. Tauragės MŽD, adresu Kranto g. 10, Tauragė. Egzaminų pradžia – 9 val. Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių 6 punkte nurodyti dokumentai pateikiami Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Klaipėdos skyriui (Sodų g. 4, Klaipėda) ne vėliau kaip prieš 10 dienų iki egzamino pradžios. Informacija teikiama tel. 8-46 410529, 861838833

Medžiotojų organizacijoms NEPRIKLAUSANČIŲ MEDŽIOTOJŲ DĖMĖSIUI!

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija informuoja, kad SAUGAUS ELGESIO MEDŽIOKLĖJE ŽINIŲ PATIKRINIMAS (teorija ir praktika) vyks 2013 m balandžio 17 d. ir 26 d., gegužės 14 d. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamente, adresu Birutės g. 16, Klaipėda, gegužės 8 d. Tauragės MŽD, adresu Kranto g. 10, Tauragė. Egzaminų pradžia 9 val. Dokumentai pateikiami Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijoje (Žalgirio g. 11a, Klaipėda) ne vėliau kaip prieš 5 dienas iki egzamino pradžios. Informacija teikiama tel. 8-46 367034 , 861838833.
raad

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *