Kauno medžiotojų sąjunga kreipėsi į teisėsaugą

Kauno medžiotojų sąjunga reaguodama į susiklosčiusią situaciją, ėmėsi veiksmų ir kreipėsi į Kauno apskrities VPK su prašymu atkreipti dėmesį į kurstoma agresiją bei raginimus susidoroti su medžiotojais.

Tikslinės neapykantos ir kurstymo protrūkiai, turi būti sustabdyti kaip galima greičiau ir nebus toleruojami ateityje.

Miske.lt
Deividas Staponkus

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

11 komentarų

 • Siūlau išsiaiškint kokiose aviakompanijoje dirba pilietis ir nusiusti oficialu rašta vadovybei ir užklausti ar kompanijoje yra toliaruojamas tokių raginimų darbuotojas.

  20
  2
  • Jeigu reikės pagalbos dėl vertimo užklausos aviakompanijos vadovybei dėl minėto piliečio komentaro, tiek pridedant užklausos policijai rašto kopijos vertimo – galime tai suorganizuoti be jokių problemų. Pats dažnai skraidau verslo kelionių tikslais tai būt galima formuoti paklausimą kaip asmens arba medžiotojų organizacijos.

 • Šaunuoliai! Net neabejoju, kad medžiotojai solidi ir vieninga bendruomenė kuri gali apginti savo interesus prieš bepročius.

  24
  4
 • Kažkas pradeda dirbti taip, kaip priklauso „Prezidentui“. Pagarba ir palaikymas, tinkamas žmogus, tinkamose pareigose!

  19
 • Šaunuoliai. Teisingas sprendimas. Tokie žmonės sunkiai reaguoja į argumentų kalbą, tai gal tokia priemonė suveiks.

  15
 • Pagaliau! Nors medziotojams kantrybe truko. Valio! Ukininkai dar kencia. Ragino padeginet medziotoju bokstelius, o dabar jau ir medziotojus saudyt ragina. Siaubas. O dar kiek viesinasi, kad aviakompanijos pilotas! Tik pagalvot, kokie psichai lektuvus pilotuoja. Nuskambeje ir raginimu susidoroti su ukininkais- padegt pasarus, laukus ir tt. Kur ritasi pasaulis! Idomu kam naudingi tie ekoteroristai ir ju kurstymai, visuomenes kirsinimas?

  31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *