Ką daryti sumedžiojus vilką

Turinys:

Besibaigiant 2019 metams, įpusėjo ir vilkų medžioklės sezonas, paskutiniais duomenimis sumedžiota apie 70 vilkų. Bet atsidarius Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos tinklapį kuriame dabar medžiotojai turi žymėti sumedžiotus vilkus, akivaizdžiai žemėlapyje matome ne tokį kiekį koks pateiktas Aplinkos ministerijos tinklapyje.

Turbūt nedaugelis medžiotojų žino, kad nuo 2019 m. spalio 15 d. pagal Aplinkos ministro išleista įsakymą Nr. D1-610 vilkų sumedžiojimo popierinės ataskaitos nebereikia teikti aplinkos apsaugos inspekcijoms.

Medžioklės plotų naudotojai, sumedžioję vilką, prieš pradedant sumedžioto gyvūno dorojimą arba prieš išvykstant iš medžioklės plotų vieneto, kuriame buvo medžiotas vilkas, turi apie vilko sumedžiojimą pranešti į AAD telefonu 8(5) 273 2995 ir ne vėliau kaip per 12 valandų pateikti Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai Medžioklės taisyklių 3 priede nurodytą informaciją elektronine forma. Pranešimo formą apie sumedžiotą vilką rasite čia.

“Miske.lt”
Šarūnas Žulys


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4 / 5. Balsavo: 2

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

7 komentarai

 • Nei, medžiotojas, nei ūkininkas ar prisiekęs žaliasis esu, nu bet kažkaip liguistai jau tas vilkų medžioklės reikals artodo…

 • O ką jūs darytumėte jei po jūsų namus vaikščiotų įsibrovėlis? Jei nežinojot vilkai yra teritoriniai gyvūnai ir gina ją nuo konkurentų.

  3
  5
  • Kažkokioje pasaulio subinėj filmuotas video tau tiek strioko įvarė?! 😄 Nu aš asfalto vaiks esu nu bet vilkinę avčiarką nuo vilko skiriu 😀 Mužikai prisiveisė padarų poto laksto su pagaliais 😉 Jaučiu arčiausiai miško būni, kai pakelėj sustoji pamyžt…

  • Siūlau truputi praplėsti akiratį, pasimokyti, kad mažiau skleistumėte erezijas ir kalbėtumėte vaikiškais argumentais. Šios svetainės turinį skaito išsilavinę asmenys, kurie nemažai išmano savo srityje, todėl Jus visiškai nepataikote į formatą.

   34
   1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *