JAV sukurta vakciną nuo AKM gali būti neveiksminga

Vokietijos mokslininkai praneša, kad Amerikoje sukurta vakcina prieš afrikinį kiaulių marą (AKM) nebus veiksminga Europoje. Anot Vokietijos mokslininkų, afrikinio kiaulių maro virusas mutuoja, todėl sukurta vakcina greičiausiai nebus veiksminga.

Anot mokslininkų tai tik pirmieji žingsniai kuriant vakciną nuo AKM. Tokios vakcinos kūrimo procesas užtruks nuo penkių iki septynių metų ir Europoje sąjungoje vykdomi keli projektai šiuo klausimu.

Ties vakcinos prieš AKM kūrimu dirba ne viena šalis, tačiau pasiekti stabilių rezultatų, kad būtų galima pradėti masinę gamybą kol kas niekam nepavyko. Šiais metais Vietname buvo sukurta vakcina prieš AKM, tačiau virusui mutavus darbus teko pradėti iš pradžių.

“Miske.lt”

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *