Įvyko neeilinis LMŽD narių suvažiavimas

Šiandien Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje įvyko neeilinis LMŽD narių suvažiavimas. Iš 47 skyrių į suvažiavimą atvyko 38 skyrių atstovai. Suvažiavimo metu buvo atšaukta senoji LMŽD taryba ir išrinkta naujoji.

Vienas pagrindinių ir daugiausiai diskusijų sukėlusių klausimų, buvo nario mokesčio didinimas. Po ilgų diskusijų buvo nuspręsta pakelti skyrių mokamus mokesčius. Nuo šiol nuo kiekvieno rajono skyriaus į LMŽD biudžetą kas metus bus mokama už medžiotoją 3EUR (buvo 2EUR) ir už žveją 2Eur (buvo 1,5Eur).


Naujoji LMŽD taryba

Tokio mokesčio kėlimas grindžiamas tuo, kad LMŽD nesuduria galo su galu ir negali susimokėti FACE bei CIC nario mokesčių. Primename, kad šių metų pradžioje, FACE padovanojo LMŽD 12800EUR skolą, kuri buvo susidariusi per pastaruosius 3,5 metų. LMŽD mokamas metinis nario mokestis yra 4830EUR.

Miske.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

2 komentarai

  • Linkime sėkmės naujai LMŽD tarybai, puiku, kad tai neatidėliodami su nauju pirmininku susirinkote, atsinaujinote.

    2
    1
  • Susirinko seneliai ir nusprendė pakleti mokestį,,gal nežino,kad žvejų draugijose rajono neliko senai.. o kad pačios rajonų draugijos jau liko be jokių lėšų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *