Įvyko medžioklės ploto vieneto „Sujainiai“ aukcionas

Šiandien pasibaigė medžioklės plotų vieneto „Sujainiai“ aukcionas. Aukciono laimėtojas už medžioklės plotus, kurie yra Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje, paklojo 359100 Eur sumą.

Bendras medžioklės ploto vieneto „Sujainiai“ plotas – 1007,2 ha. Medžioklės plotų kategorijos pagal tinkamumą medžiojamiesiems gyvūnams gyventi bei veistis sudaro 1007,2 ha, iš jų: gryni lapuočiai ir mišrūs lapuočių su spygliuočiais medynai (spygliuočių – iki 5 sudedamųjų dalių) – 219,8 ha, mišrūs spygliuočių su lapuočiais medynai (lapuočių 3-5 sudedamosios dalys) – 188,7 ha, mišrūs spygliuočių su nedidele lapuočių priemaiša medynai (lapuočių 1-2 sudedamosios dalys), gryni eglynai – 204,3 ha, gryni pušynai (kitų medžių rūšių ne daugiau kaip 1 sudedamoji dalis) – 96 ha, laukai (žemės ūkio naudmenos ir krūmynai) kitoje Lietuvos Respublikos dalyje – 274 ha, vandens telkiniai – 8,9 ha, ne medžioklės plotai – 15,5 ha.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

5 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *