Istorinis įvykis tarp medžiotojų organizacijų

Aplinkos ministerijos inicijuotas medžioklės lapo pakeitimo projektas iššaukė istorinį įvykį, kurio visi laukė nuo nepriklausomybės laikų. Jau seniai yra kalbama, jog medžiotojus vienijančios organizacijos turi dirbti kartu ir siekti bendrų tikslų, o ne pyktis tarpusavyje.

Šią savaitę buvo kreiptasi į aplinkos ministeriją dėl naujo medžioklės lapo projekto, po kuriuo pasirašė visos medžiotojus vienijančios organizacijos: LMŽD, Lietuvos medžiotojų sąjunga „Gamta“, Sūduvos medžiotojų sąjunga, LMD ir „Ginklų pirklių asociacija“. Mano akimis – tai pirmas žingsnis šviesesnio rytojau link!

Pamenu, dar prieš metus bendraujant su K.Mažeika kalbėjome, kad Lietuvos medžiotojų organizacijos yra susiskaldžiusios ir eina ne tuo keliu, kuriuo turėtų eiti. Neseniai vykusio LMŽD susirinkimo metu K.Mažeika paragino visas organizacijas sėsti prie apvalaus stalo ir siekti bendrų tikslų, o ne kariauti tarpusavyje. LMŽD pirmininkas Jonas Talmantas taip pat entuziastingai palaikė šią idėją ir panašu, kad kalbos nenuėjo perniek.

Žiūrint į šiandieninę situaciją, kuri yra susiklosčiusi, medžiotojai jau seniai nebuvo tokioje palankioje aplinkoje, kokioje yra dabar.

Noriu pasidžiaugti, kad pagaliau turime normalų dialogą su maisto ir veterinarijos tarnyba, kuriai vadovauja Darius Remeika. Taip pat aplinkos ministrą K.Mažeiką, su kuriuo galima kalbėtis ir ieškoti bendrų sprendimų. Tikiuosi, kad esamas aplinkos ministras pratęs darbus po prezidento inauguracijos.
Aplinkos viceministrės pareigas einanti Rasa Vaitkevičiūtė, atsakinga už gamtos apsaugos ir miškų sektorius, taip pat puikiai išmano medžioklės niuansus ir aktualijas.
Naujai išrinktas LMŽD pirmininkas J.Talmantas taip pat eina teisingu keliu. Tikėsimės, kad ir visos kitos medžiotojus vienijančios organizacijos sės prie stalo ir pradės dirbti drauge.

Miske.lt
Deividas Staponkus


Patiko straipsnis? Palaikykite mūsų veiklą ir tapkite Miske.lt Patreonu!


Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

  • Puiki žinia,ledai pajudėjo.Jeigu visos medžiotojų organizacijos tarpusavyje bendradarbiaus tai gal ir medžiotojų įvaizdis visuomenėje pasikeis.Sėkmės.

    23
    4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *