Į neteisėtą medžioklę pažeidėjas pasiėmė ir Vakarų Sibiro laiką

Aplinkos apsaugos departamento Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė neteisėtai medžiojusį asmenį. Į medžioklę pažeidėjas išsivedė ir Vakarų Sibiro laiką.

Ketvirtadienį Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, pagal gautą informaciją vykdydami reidą, Kaišiadorių rajone, medžiotojų klubo „Kruonis“ medžioklės ploto vienete, sulaikė neteisėtai medžiojusį asmenį. Į medžioklę pažeidėjas išsivedė ir Vakarų Sibiro laiką.

Sumedžioti gyvūnų asmuo nespėjo. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas už medžiojimą svetimuose medžioklės plotuose, atimta teisė metus medžioti ir skirta 300 eurų bauda. Baudą pažeidėjas sumokėjo iš karto surašius protokolą.

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti elektronine sistema https://aakis.am.lt/. Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.


NAUJIENŲ PRENUMERATA

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 2.9 / 5. Balsavo: 28

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

6 komentarai

 • Siansiena bobule vede suneli kurio svoris apie 350g ,toks mazutis.. bet vare ant perejos stulpo kai reikalas. Duociau 300e bauda uz myzima ne vietoje, bet tikrai ne uz sunio vedziojima miskuose.

 • Laikos kvalifikuojamos kaip medžioklinės veislės šunys nuo senų laikų . Kodėl šuo vaikšto palaidas be antsnukio vidurį miškų ?

  2
  3
 • O koks medžioklės įrankis?Ar čia atsieit plikom rankom žvėris gaudė? Iš šio straipsnio jokio aiškumo.

  19
 • Chebryte brakušino, tik šuo pabėgo ir atbėgo pas to klubo medžiotojus kurie pašarą žvėrim pylė 😁 Sudegė konkrečiai veikėjai. 10 balų 👍

  11
  5
 • Kokia dar medžioklė? Žmogus, be jokio ginklo, be jokio draudžiamo įrankio, kaip galima ką nors tokiu būdu sumedžioti? Ar čia svarbu bausti ir skaitlingumą kelti?

  31
  5

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *