Į Lietuvą atvykusių žurnalistų laimikis – 40 žvėrių

Iš septynių Europos valstybių atvykę 22 žurnalistai Kretingos rajono miškuose per tris dienas sumedžiojo kone 40 žvėrių: šernų, lapių, elnių ir stirnų. Pamedžioti į Lietuvos pajūrį buvo atvykę medžioklės temomis rašantys žurnalistai iš Švedijos, Suomijos, Rusijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos ir Prancūzijos.

Kasmet į įvairias pasaulio šalis pamedžioti vykstantys žurnalistai šiemet pasirinko Lietuvą.
Medžioklė laikoma sėkminga, jei per dieną grupei pavyksta sumedžioti 5 žvėris. Tačiau gausus žurnalistų laimikis nustebino ir medžioklę organizavusius urėdijos darbuotojus. „Jie Darbėnų ir Lenkimų girininkijose paklojo 25 šernus, 5 lapes, 4 elnių ir 5 stirnų jauniklius bei pateles”, – pasakojo Kretingos urėdas Antanas Baranauskas.

Antrus metus medžiojančiai iš Švedijos atvykusiai vienintelei moteriai įspūdį padarė žvėrių gausa. Pirmąją medžioklės dieną žurnalistė nušovė net 4 šernus.
Medžiodami svečiai nepamiršo ir savo profesijos: domėjosi medžioklės sąlygomis Kretingos rajone ir žvėrių populiacijos didinimu. O kai kurie prieš nusitaikydami į žvėrį iš pradžių jį nufotografuodavo.

Šiemet pirmąją komercinės medžioklės grupę iš užsienio priėmęs A. Baranauskas tikisi, kad ateityje medžiotojų iš kitų valstybių tik daugės, nes grįžę namo apie sėkmingą medžioklę Lietuvoje žurnalistai parašys savo leidiniuose.

Užsieniečių sumedžioto laimikio skerdiena bus parduota urėdijos darbuotojams, o apdoroti medžioklės trofėjai – šernų iltys – medžiotojams bus išsiųsti į namus.

lrytas
Šaltinis: Lrytas.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *