Grybavo su graižtviniu šautuvu

Vėlų rugpjūčio 21 d. vakarą, vyras atvyko į Adomaitiškės kaimo Jurbarko rajone pamiškę, pasidairyti gamtoje – mat draugai sakę, jog grybų čia begalės. Kam jam prireikė ginklo – paaiškinti negalėjo.

Vyras tol vaikštinėjo pagiriais, kol netikėtai susitiko su medžiotojais ir Jurbarko rajono Aplinkos apsaugos agentūros pareigūnais. Pareigūnams ir medžiotojams „grybautojas“ nuoširdžiai pasakojo, kad taip ieškojo grybų, jog net nepajuto kaip saulė nusileido.

Nei pareigūnai, nei medžiotojų klubo „Girios“ medžiotojai klausydami pasakojimo, niekaip nesuprato, kam ieškant grybų reikalingas šautuvas – tamsoje ieškant grybų būtų labiau pravertus žibalinė lempa ir krepšys, o ne graižtvinis šautuvas su optiniu taikikliu.

Dėl tokio naujoviško grybavimo būdo Jurbarko rajono agentūros pareigūnai laikinai paėmė registruotą ginklą ir medžiotojo pažymėjimą, kol bus baigtas tyrimas. Kaip vėliau paaiškėjo – buvo ir antras „grybautojas“, bet jis akistatos su pareigūnais išvengė.

amKaip ten bebūtų, visa tai buvo panašiau į neteisėtą medžioklę, o ne grybavimą.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Susijusios žymos
,
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

8 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *