Gaudė kiškį, o pagavo baudą…

Rokiškio rajono agentūra 2013-02-28 kartu su neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi, medžioklės klubo „Sartai“ medžiotoju, bei Rokiškio rajono PK darbuotoju organizavo reidą Kriaunų seniūnijoje. Reido metu buvo atkreiptas dėmesys į vieną gyvenamą sodybą, kurioje pagal turimą išankstinę informaciją, buvo žinoma, kad šios sodybos šeimininkas gali statyti kilpas, skirtas žvėreliams gaudyti. Nuvykus prie sodybos, buvo aptikti pėdsakai vedantys į šalia augančius krūmynus.

Niekur nedirbantis vyras gamtos sergėtojams aiškino, kad jis apie jokias kilpas nieko nežino. Tačiau netoli jo gyvenamojo namo, krūmuose, pareigūnai aptiko aštuonias pastatytas kilpas ir sniege įmintus ryškius vyriškų batų pėdsakus. Kilpininkas iš pradžių bandė išsiginti, tačiau įrodymų į kampą įspiestas, prisipažino pastatęs penkias kilpas. Pažeidėjas dėstė pareigūnams nesitikėjęs sugauti stirnos, esą jam būtų užtekę ir kiškelio…. Tačiau dabar jam, pagal LR ATPK 85 str. 4 d. teks sumokėti 2 tūkstančių litų administracinę baudą. Pastatytas aštuonias kilpas pareigūnai konfiskavo.
raad

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

4 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *