Estijos saloje vilkas užpuolė ir sunkiai sužalojo moterį

Estijos Hyjumos saloje vilkas trečiadienį užpuolė vieną moterį ir ją sunkiai sužeidė, pranešė šalies Medžiotojų draugija (EJS).

Pasak nukentėjusiosios, gyvenančios vienoje sodyboje Tahkunos rajone, ji paryčiais išleido į kiemą savo didelį baltą šunį, bet po kurio laiko išgirdo augintinio įnirtingą lojimą ir iš karto suprato, kad nutiko kažkas negera.

Ji nusprendė įleisti šunį į namus ir atidarė duris, o vilkas tuo pat metu užpuolė moterį ir įkando jai į veidą. Moteris buvo sunkiai sužeista, jai prireikė medikų pagalbos. Šiuo metu ji gydosi namuose.

Medžiotojai aiškinosi,, ar moterį užpuolė vilkas, ar didelis šuo. Įvertinę aplinkybes ir moters auginamo šuns elgseną, jie padarė išvadą, kad tai veikiausiai buvo vilkas, pranešė EJS.

Tokios pačios nuomonės laikosi ir ekspertai, atsižvelgę į užpuolimo agresyvumą, šuns reakciją, nukentėjusiosios pasakojimą ir faktą, kad aplink sodybą nėra jokių į vilkus panašių šunų.

BNS.lt

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

3 komentarai

 • To reikėjo senai tikėtis jai pjauna 20 avių tai ką reiškia papjauti vaiką ar grybautoja ir kas kaltas bus

  6
  3
  • o kai briedis išeis į kelią ir žus žmogus kas kaltas bus, briedis ar medžiotojas, kuris to briedžio nenušovė? paskaičiuok, kiek žmonių pasaulyje nužudo vilkai ir tada paskaičiuok kiek vien tik lietuvoj žmogus nužudo žmonių, žinosi ko reikia bijot

   1
   1
 • Pildosi pranašystės išsakytos dar pernai metais. Su tokia vilkų populiacijos kontrole Lietuvoje, prieisime ir prie žmonių aukų.
  Dar prieš savaitę apie vilkų populiacijos problemas kalbėjau su Estijos medžiotojų sąjungos pirmininko pavaduotoju Tõnis Korts kuris skundėsi, kad medžioklės limitai yra per maži ir būtinai reikia juos didinti.
  Kaip matome Estai jau prisižaidė, o ką darysime mes?

  37
  18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *