Erkių platinamų ligų prevencija

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija primena, kad erkės aktyvios ir gyvybingos gali išlikti iki lapkričio mėnesio. Apie būtinybę kalbėti šia tema liudija statistika – Lietuvoje erkių platinamomis ligomis kasmet suserga apie 4 tūkstančius žmonių.

2019 m. Lietuvoje buvo užregistruota 711 susirgimų erkiniu encefalitu, iš kurių 6 žmonės mirė. Mūsų šalyje šiomis ligomis susergama kelis kartus dažniau nei kitose Europos valstybėse, todėl pasiskiepyti nuo erkinio encefalito rekomenduojama visiems.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras sukūrė trumpą animuotą vaizdo siužetą. Kviečiame Jus prisidėti ir pasidalinti filmuku savo socialinėje medijoje, pvz.: įstaigos tinklalapyje, Facebook paskyroje ar informaciniuose ekranuose. Filmuke sudėti pagrindiniai erkių platinamų ligų prevencijos akcentai, kuriuos žinant ir laikantis taisyklių galime išsaugoti gyvybę.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 5 / 5. Balsavo: 2

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *