Eismo įvykių metu pribaigti žvėrys bus išskaičiuojami iš limito

Aplinkos ministerija paskelbė medžioklės taisyklių pakeitimą kuris numato, kad medžioklės plotų naudotojas ar medžiotojų klubo atstovas turės atvykti į eismo įvykio vietą ir jei numuštas gyvūnas yra dar gyvas, jį pribaigti ir įrašyti į medžioklės lapą. Pribaigtas gyvūnas bus išskaičiuojamas iš tos rūšies klubo medžioklės limto.

Lietuvos teritorijoje yra ne viena vieta, kur klubas turi limitą sumedžioti 3 – 4 briedžius, o aplinkiniuose keliuose automobiliai numuša 4 – 8 briedžius. Tai tokiu atveju, klubo medžiotojams briedžių medžioklę reikės pamiršti. O kaip reikėtų daryti, jei žvėris nutrenkiamas ne medžioklės sezono metu? O kas jeigu tas medžiotojas, kuris gali atvykti į įvykio vietą neturi medžioklės lapo?

 

Visos Lietuvos medžiotojų organizacijos pasirašė (pirmą kartą Lietuvos respublikos istorijoje) bendrą kreipimąsi į aplinkos ministeriją – prašome susilaikyti nuo nesuderintų su medžiotojų organizacijomis medžioklės taisyklių pakeitimų! Lietuvos medžiotojų organizacijos – LMŽD, GAMTA, SŪDUVA, GPA, LMD sutarė paruošti bendrą medžioklės taisyklių pakeitimų projektą, ir jį pateikti aplinkos ministerijai.

Vizito į LMŽD metu aplinkos ministras K.Mažeika pažadėjo į vieningą Lietuvos medžiotojų organizacijų pateikta projektą žiūrėti labai rimtai.

Miske.lt
Deividas Staponkus

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

3 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *