2 923

Biržų rajone sulaikytas asmuo neturėjęs teisės medžioti

Penktadienio popietę per reidą Biržų rajone Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnai sustabdė automobilį, kurio salone rado užtaisytą medžioklinį šautuvą su optiniu taikikliu ir šoviniais. Asmuo neturėjo ir teisės medžioti.

Tai jau antra neteisėta medžioklė per parą, kurią nustatė Panevėžio aplinkosaugininkai. Tik šįkart ji buvo vykdoma nelegaliu ginklu.

Už neteisėtą medžioklę asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Medžiojimas ar buvimas medžioklės plotuose su medžioklei naudojamais įrankiais (šaunamaisiais ginklais, spąstais) ar priemonėmis (vėliavėlėmis, naktinio matymo prietaisais, kilnojamaisiais bokšteliais), kai tai daro teisės medžioti neturintis asmuo, arba neteisėtai sumedžioto gyvūno dorojimas ar gabenimas užtraukia baudą nuo 800 iki 1800 eurų.

Taip pat policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo ginklais. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo 1 iki 5 metų.

Atlikus kratą asmens namuose rastas nelegaliai laikomas dujinis revolveris su šoviniais, du savadarbiai ginklo slopintuvai ir du prožektoriai su laikikliais. Taip pat – stirnos skerdiena bei kailio likučių.

Atliekamas tolimesnis tyrimas dėl galimai neteisėtai sumedžioto gyvūno gabenimo ir dorojimo. Neteisėtai sumedžiojus stirnos patiną aplinkai padaryta žala vertinama 1700 eurų.

Už pagalbą Panevėžio gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnai dėkoja policijai

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.6 / 5. Balsavo: 24

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Susijusios žymos
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Vienas komentaras

  • Draudimu vykti i medziokles plotus rezultatai. Puiki proga visokiems tokiems saugiai pamedzioti.

    22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *