Bendravimas tarp medžiotojų keliasi į kitą lygį

Turinys:

Jau senai galvoje kirbėjo mintis, kad medžiotojams reikėtų turėti savo socialinį tinklapį, kursi būtų panašus į visiems gerai žinoma “Facebook”. Tikriausiai ne vienam galvoje kirba toks klausimas, o kam mums to reikia?

Aš atsakysiu labai paprastai. Greičiausiai kiekvienas savo draugų ratu turite tokių žmonių kurie nelabai toleruoja medžioklę, todėl dažniausiai nuotraukų su trofėjais kėlimas į viešą erdvę, iššaukia neigiama reakciją, kuri nemaloni nei pačiam autoriui, nei tiems žmonėms kurie to nenori matyti.

Manau daugelis pasakys, kad mes turime pakankamai diskusijų forumų! Taip mes turime jų pakankamai, bet ar Jums neatrodo, kad diskusijų forumų dienos eina jau į pabaigą?

Kiek man yra žinoma, kol kas nei vienoje šalyje, bent jau Europoje, medžiotojai neturi savo socialinio tinklapio. Mes esame kaip ir pradininkai šio bendravimo būdo medžiotojų tarpe, todėl norių pakviesti visus medžiotojus prisijungti prie mūsų ir aktyviai dalyvauti socialinio tinklapio veikloje!

Medžiotojų socialinis tinklapis: www.medziotojai.miske.lt

Kaip užsiregistruoti ir nuo ko pradėti?

Kaip praplėsti pažįstamų ratą ir padidinti naujienų srautą?


NAUJIENŲ PRENUMERATA
Susijusios žymos

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Prisijunkite prie mūsų

Sekite mus socialiniuose tinkluose!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *