Bajorų kaime vilkai surengė skerdynes

Bajorų k., Kriaunų sen. ūkininkų sodyboje vilkai papjovė tris avis, viena dingusi, penkioms nuplėšti kailiai, išdraskyti sprandai, kojos, nugaros, papilvės.

Pasak ūkininko, per vilkus gyventi tapo nesaugu, nes įsidrąsinę plėšrūnai nesibaimina nei triukšmo, nei šviesų. „Daug kartų mačiau juos sėlinančius tuo pačiu keliu. Eina vienas paskui kitą vorele, apsidairo, išuostinėja, įvertina, numato, kur grobis, o naktį puola. Baugu, greitai gal užpuls ir žmogų.

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 4.5 / 5. Balsavo: 53

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

18 komentarų

 • O kai ūkininkai savo galvijus į mėsmalę atiduoda, kitaip žarnos ir viduriai buna išpurtyti. Tada tai humaniška, oi kaip mes mylime savo augintinius. Niekada nebuvau už , kad vilkai pjautų galvijus, bet nu kad gerbiamieji nesaugot jūs jų, o tik lojat. I r dar pažiūrėk ar nebus ūkininkas- medžiotojas. Tai labai dažnas atvejis.

  2
  1
 • Nereikia naiviai tikėtis, jog miškuose ir pamiškėse laisvai ganomi naminiai gyvuliai nebus puolami vilkų. Avys ir ožkos turėtų būti užtvertos tvoromis, bet vilkai, kaip ir bet kurie kiti medžiojamieji laukiniai gyvūnai, privalo būti medžiojami. Jeigu vilkų populiacija akivaizdžiai išaugo ir padažnėjo naminių gyvulių užpuolimo atvejų, tai vilkų medžioklės kvota privalo būti padidinta ir be ilgų debatų. Kodėl pas mus visuomet viskas taip sudėtinga ir supainiota klausimas lieka retorinis…Man patinka taurieji elniai ir briedžiai, bet tai nereiškia jog šių žvėrių negalima ir nereikia medžioti..Koks skirtumas dėl vilkų??..

  4
  1
 • Kai zmogui truksta diemesio tai jis eina pries srove kure ar istoja i nesamoninga organizacija (baltijos vilkas) tai be abejo jis turi siokiu tokiu finansiniu islaidu mano patarimas toks prisisik kelnes ir uzos ir matys ir nieko nekainos

 • Gerb. Gedai, tie dantys, kaip minite savo komentare, yra solidūs pinigėliai. Pasak komentatorių Šerną, BV metinis biudžetas 10 milijonų.

 • Kažkodėl pasigedau naminių gyvūnų gerovės nuomonės ar atsakymo kad ir tam pačiam Baltijos vilkui!? Kaimyno gyvuliai nuniokojo mano daržą-atsiprašė, atlygino nuostolius, atsėjo daržą ir taikos pypkę surūkėm! Saugomieji vilkai papylė mano avis o kaimyno veršiukus, kur kreiptis ir kas atlygins nuostolius nebėra! Susirinkit savo vilkus ir saugokit aptvaruose-žudikai turi sėdėt pagal visų valstybių įstatymus. Jei nesugebate prižiūrėti savo globotinių palikite tai medžiotojams ir nekąskit kąsnio kuris ne pagal jūsų dantis!!!

  11
  5
 • na kai kurie žmonės rašo norėdami išgyventi, o kai kurie pastoviai rašinėja nesąmones tiesiog iš durnumo ir neturėjimo ką veikti

  2
  4
 • Man prieš kokius 8 met.kitaip buvo.mano vienkiemį 2 vilkai mano pririštą šūnį užpuolė.tai su bita visą apkabą į juos suvariau.poto išmėsinėjau ir tam šūniui sumaitinau.šuo laimingas buvo.

  27
  5
  • Tu su tokeis komentarais atsargei zinai sofinei zalieji kaip puls reiks ir suni mygdyt ir gamtai atlygint bent 20000

   12
   5
  • Lietuvoje dar labai truksta naudingu idiotu puolanciu ant zveju. Jie pramogai zuvis kankina ir paleidzia, nemazai nugaista po pramogos… ir dar net varzybas organizuoja.
   Pirmyn, protuliai, ko nelojate?

   34
   7
 • BV metinis biudžetas apie 10ml €. Manau kad skyrus prievolę atlyginti vilkų žalą būtų sąžiningai, nes jiems ir yra svarbiausia kad būtų kyo daugiau vilkų. Jei dar susikurs kokia Baltijos Lūšis tada laukinėje gamtoje liks tik plėšrūnai.

  41
  2
 • Labai atsiprašau- tai ne įžeidimas, tačiau tie kurie rašo apie medžiotojus žudikus tegul išsimokslina apie gamta (žvėris), o paskui rašo, kad medžiotojai žudikai ar kitaip vadinami.Vilkai viską žudo nepriklausomai kas tai yra ar ūkininko galvijai ar tai gamtos gyvūnai. noriu pasakyti užtenka mokėti už vilkų padarytus nuostolius mokesčiu mokėtojams, tegul tai sumoka “Baltijos vilkas” organizacija, jei jį nesupranta, kad reikia reguliuoti vilkų populiaciją, nes greitai tai grės žmogaus gyvybei. Vyriausybė į tai visiškai nereaguoja jį tik klausosi visiškai neišpruseliu visiškai nesigaudo apie gamtos gyvūnų įpročius, o tik vadovaujasi jausmais.

  96
  9
  • Teisingai, tegu baltijos vilkas atlygina visiems ūkininkams lietuvos, žalą. O tik sėdi ofisuose ir loja kaip tie šunys ant medžiotojų neva medžiotojai žudikai, o būtent tikrai žino visą realią situaciją būtent medžiotojai kas dadasi ir vyksta gamtoje.

   53
   5
 • Gali dzeuktis baltijos vilkas zalieji vilku gynejai juk avims neskauda kai zarnas gyvai pleso o vilka nusaut taigi baisu negalima kazi galma pacem megint gintis kai uzpuls ar ir reik kentet kad vilkiuko neuzgaut

  73
  5
  • Vat padėkoti reikia tavo medžiokliams, kad žvėrienos neliko vilkams, visą jų maistą į dešras paleido. Jie vagia iš gamtos, tai gamta atsiima iš tavęs. Plus savo augintinius saugot reikia, o ne putotis jog papjovė. Palik dvirką nesaugomą, pamatysi kiek vilkų visuomenėj. Dar jie čia reiškias kaip jiems teisių reikia pramoginėms skerdynėms..

   5
   12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *