B.Bradausko klubui panaikintas leidimas medžioti

Aplinkos apsaugos departamento laikinasis vadovas Vaidas Gricius tokį įsakymą pasirašė remdamasis patikrinimo išvada, kad medžiotojų klubas 2014–2016 metais daugiau nei šešis mėnesius nemokėjo mokesčių už medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudojimą.

Klubas nesumokėjęs beveik 77 tūkst eurų. Įsakymas, kuriuo naikinamas leidimas naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius medžioklės plotų vienete „Antanava“, įsigalioja vasario 28 dieną.

„Delfi.lt“

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Susijusios žymos
,
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

6 komentarai

  • Gerbiami kolegos medžiotojai, mus įvairiausiais būdais neaiškios pakraipos individai šmeižia, užgaulioja, menkina, skleidžia apie mus žinomai melagingą informaciją, o mes vietoje to, kad atsakyti, jog šie individai neteisūs, patys puolame mūsų bendruomenės narius teisti. Neteiskime ir nebūsime teisiami. Būkime vieningi. Mūsų daugiau nei 30 tūkstančių.

    22
    4
  • Ne tik leidima atimti,tačiau ir bauda uždėti atitinkamai,bent du kartus tiek,kiek nesumokėjo,nes kaip ir visur,kaltų nėra ir jokios atsakomybės.

    30
    4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *