Kauno medžiotojų sąjungos šventė 2012m. (atnaujinta)

Lapkričio 4 dieną sekmadienį, Rotušės aikštėje, įvyks pirmoji Kauno medžiotojų sąjungos šventė. Šventės tikslas, labiau supažindinti visuomenę su medžioklės kultūra ir tradicijomis.
Šventės metu skambės medžioklės ragų muzika, galima bus pasigrožėti medžioklės trofėjais bei medžioklės ekspozicija.
Miestelėnai galės paragauti karštos šiurpos, kuria virs bernardinų vienuoliai, o suaukoti pinigai bus skirti Klaros seneliu globos namams būtinai įrangai įsigyti. Taip pat bus laikomos mišios už Kauno apskrities medžiotojus gyvuosius ir mirusiuosius, jų šeimas ir artimuosius, meldžiant Dievą palaimos ir globos, užtariant šv. Hubertui. (Šv. Jurgio Bažnyčia, Papilio g. 9, Kaunas)

– 10.30 val. – laikomos mišios už Kauno apskrities medžiotojus;
– 11.30 – 11.45 val. – iškilminga eisena nuo Šv. Jurgio bažnyčios iki Rotušės aikštės;
– 12.00 val. – šventinis medžiotojų pasisveikinimas su miestelėnais ir miesto svečiais;
– 12.30 val. – medžiotojų stovyklų prisistatymai, medžiotojų sriuba, šventinis medžiotojų bendravimas su miesto bendruomene.

Kopijuoti ar kitaip platinti čia pateikta turinį be mūsų sutikimo draudžiama!

ĮVERTINKITE ŠĮ STRAIPSNĮ

Įvertinimas: 0 / 5. Balsavo: 0

Būkite pirmas ir įvertinkite šį straipsnį!

Turinys:
Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, socialinės grupės ar kitokios neapykantos skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Miske.lt neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *